Web Tabanlı Yazılımlar

Konu erişebilirlik ve ölçeklendirilebilirlik olduğunda, web tabanlı yazılımlar modern teknolojiler ile birlikte rakipsizdir.

Entegrasyonlar

Otomasyon Sistemleri

Ara Bağlantılar

Karmaşık Projeler

Eş Zamanlı Sistemler

Alt yapınızı başka platformlar ile konuşturmak için kusursuz birliktelik üretiyoruz.

Otomasyon ve bot sistemlerinde tamamlanmış binlerce başarılı proje. Tüm platformları otomatik takip edin, verileri tam olarak istediğiniz gibi işleyin.

Kullandığınız yazılım ve diğer yazılım arasında sadece size özel kusursuz köprüleri kuruyoruz. Böylece alıştığınız sistem hiç aksamadan genişliyor.

Hayalinizdeki yazılım projesini birlikte üretiyoruz. İster dinamik içerikler, ister anlık push sistemleri ile çalışan çoklu platformlar.

İstemciler arası anlık iletişim gerektiren, saliselerin önemli olduğu platformların kalbindeyiz.

Entegrasyon

En Güçlü Platformlarla Entegrasyon

7/24 süreç iyileştirmeleri yerine dinamik olarak güvenilir yakınsamayı takip edin, uçtan uca müşteri hizmetleri etkili eylem öğeleri ve web etkin pazarlar geliştirin.

Bankalar

Finans

E-Ticaret

Muhasebe

Teknolojiler

Özellikler

Tüm Teknolojiler ve Platformlarda Geliştirme Uzmanıyız

Çok disiplinli mimarilerle işlevsel kanalları hızla kuluçkaya yatırın. İş e-ticareti, istisnai inovasyon stratejik tema alanlarını yetkili bir şekilde formüle edin..

Piksel Mükemmel Tasarım

Kurumsal çapta sistemleri aşamalı olarak geliştirin, öz sermaye yatırımlı web-hazırlık donanımı kurulur.

Eşsiz ve Minimal Tasarım

Aşamalı ölçümleri hatasız bir şekilde küresel olarak basitleştirmeden standart hale getirin.

Ankara Yazılım Firmaları

Yazılım firmalarının ne iş yaptığından ve hangi bölgelerde faaliyet gösterdiğinden bahsedebilmek için öncelikle yazılım ve bilişim sektörü ile ilgili bilgi sahibi olmak gereklidir. Yazılım, sadece bilgisayar ve mobil cihazların değil birçok elektronik aletin belli amaçlara yönelik işlemleri yerine getirebilmesi adına programlar yaratmak üzere kullanılan kodlar ve bu kodların yönetimini düzenlenmesini ve derlemesini kapsayan bir çalışma alanı olarak tanımlanabilir. Yazılımlar sayesinde teknolojik cihazlara ne yapmaları gerektiği söyleniyor ve komutlar verilebiliyor. Bu konuda Ankara, Türkiye’nin yazılım konusunda öncü şehri olarak öne çıkıyor.

Yazılım Ürün / Hizmetleri Nelerdir?

Yazılım projeleri tasarımında, yatırımcı ve firmaların bilgi, beceri ve hayal gücüne bağlı olarak oldukça farklı proje üretmek mümkün oluyor. Yazılım konusunda ilk akla gelen sektör, çoğumuzun da bildiği gibi web siteleridir. Bir diğer sektör ise mobil uygulamalardır. Göründüğü kadarı ile birçok firma, sektördeki mobil uygulama ya da web sitelerini yazılımcılar ya da yazılım firmaları vasıtasıyla elde ediyor. Tabi ki de bu süreç tasarlayıp sunmak ile bitmiyor. Yazılımlar da aynı insanlar gibi birçok konuda bakıma muhtaç bir teknoloji olarak görülebilir. En önemlisi de yazılımların, çağımıza ayak uydurabilmesidir. Yazılım hizmetlerini 3 ana kategoriye ayırmak mümkünüdür. Bunlar:

 • Sistem Yazılımları
 • Uygulama Yazılımları
 • Çevrimiçi Yazılımlar

Ankara’da Yazılım ve Yazılım Firmaları

Ankara’da yazılım faaliyeti büyük oranda kurumsallaşmış firmalar tarafından yürütülüyor. Yazılım firmalarının kümelenme açısından en ileri gitmiş olduğu şehirlerden biri kuşkusuz Ankara’dır. Bu şehirde, bu tarz kümeleri barındıran teknokentler mevcuttur. Şehir, yazılım konusunda sadece Türkiye’de uluslararası arenada da kendine bir yer edinmiştir.

Dünya çapında Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Brezilya, Çin ve Hindistan gibi önemli ülkeler arasında, Ankara’daki bu yazılım firmalarıTürkiye’yi temsil etmektedir. Bu minvalde, bu yazı içerisinde, ilk olarak şehirdeki yazılım konusunda önemli teknokentlerden bahsedeceğiz. Bu teknokentler üniversite çatısı altında Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu teknokentler;

 • ODTÜ Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi
 • Bilkent Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
 • Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
 • Gazi Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi
 • Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
 • ASO Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi'dir.

Daha sektöre yeni girmiş olan birçok firma, ilk olarak Ankara’da çalışmayı tercih etmektedir. Bu şehir için, bu sektörde öncü diyebiliriz çünkü burada olan üniversiteler ve onların çatısı altında var olan birçok teknokent bulunmaktadır. Bu sektör için birçok yeni mezun ve girişimci, ilgi duydukları yazılım alanında çalışma imkanı bularak, başarı gösterebiliyor. Şehirde bulunan yazılım firmaları da bu yazılımcıları kaçırmadan, kendi bünyelerinde çalıştırabiliyor.

Ankara’da üniversite okuyan geleceğin yazılımcıları, burada bilgi birikimi, deneyim ve tecrübe kazanıyorlar. Üniversite bitmeden, şehrin öncü yazılım firmaları bu gençlere staj imkânı sağlıyor. Sadece şehirdeki üniversitelerde okuyan gençler değil, diğer birçok ilde de, yazılım sektöründe deneyim ve tecrübe kazanmak isteyen yazılım çalışanları bu şehirde olmayı tercih ediyor. Burada hizmet veren yazılım sektörünün alanları da oldukça geniş bir çerçeve sağlıyor. Bunlara örnek verecek olursak:

 • Özel Yazılım Geliştirme
 • Kurumsal Web Tasarım
 • Web Servis Yazılımı
 • Mobil Uygulama Geliştirme Alanları

gibi daha birçok alan bulunmaktadır. Ankara'da bu hizmetleri sağlayan birçok yazılım firması, sadece ülke içinde değil uluslararası hizmet vermektedir.

Sonuç olarak bu şehir, her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen yazılım sektöründe, yazılım firmalarının bir numaralı tercihi olarak öne çıkıyor. Hem iş imkânı olarak hem de müşteriye sunduğu iş olanakları bakımından şehir, yazılım firmaları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Eğer bir yazılım firması alanında iş kurmak istiyorsanız ilk tercihin Ankara olması önem taşıyor. Sektörde rekabete girmek ve büyük potansiyelli müşterilerle iletişime geçmek için tercihinizi bu şehirden yana kullanmak oldukça mantıklı olacaktır.