Projeler

Binlerce tamamlanmış proje tecrübesinde sektörlerin en çok ihtiyaç duyduğu noktalarda kendi mimarimiz, marka yazılımlar üretiyoruz.

KOLAY E-TİCRET

Bugün satın alıp, yarın kendi internet mağazanızı açabileceğiniz, eksiksiz bir paket. Tüm pazaryerleri ile uyumlu. Her gün güncelleniyor ve kendisini daha da rakipsiz yapan özellikleri bir adım öteye taşıyor.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
ENTEGRE KOLAY

Pazaryerleri ve kendi e-ticaret siteniz arasındaki köprüyü kurarak, stok, rekabet, fatura, yeni ürün ve rekabet analizi gibi özellikleri tek ekran üzerinden görmenizi sağlıyor. Kullandığınız her dakika, kullanmadığınız diğer dakikalar için üzüleceksiniz..

İnternet Sitesini Ziyaret Et
KURYEBUL

Kurumsal kurye ihtiyaçlarınızda, aynı gün dosya ve küçük paket transferlerinizde, ister şehir içi motorlu, isterseniz tüm dünyaya 24 saat içerisinde kurye ile teslimat.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
RAKİPLER.COM

Turim işletmeleri için binlerce internet sitesi üzerinden rakiplerin fiyat araştırmalarını ve uçak tarife raporlarını birkaç saniye içerisinde çıkarır. Çok değerli olan boş yatak istatistiklerinize göre en doğru fiyat çalışmanızı sağlar.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
KOLAY WEB

Birkaç dakika içerisinde şirketinizin internet sitesi yayındadır. Alan adı seçimi ve kayıt aşamasından, kurumsal bilgilerinizi girmeniz, ürünlerinizi yüklemeniz ve hepsini yayınlamanız sadece an meselesi.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
HEPSİON

Serbest çalışan platformu ile ihtiyacı olan müşterileri, Türkiye’nin en iyi, yazılımcılar, grafikerleri, ses sanatçıları bir araya getiriyoruz.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
TAHSİLATÇIM

Şirketler için, bayi tahsilat sistemi. Üstelik aynı gün kullanıma hazır, avantajlı banka oranları, cari takibi ve hazır entegrasyonları ile.

İnternet Sitesini Ziyaret Et
FORBERRY

Türkiye’nin endüstriyel ihracat portalı. Yüzlerce Türk firması her gün tüm dünyadan binlerce teklif alıyor, yerlerinden kalkmadan potansiyel müşterileri ile iletişime geçiyorlar.

İnternet Sitesini Ziyaret Et