Mobil Uygulamalar

Hayalinizin peşinden giden, firmanızı en iyi temsil eden IOS ya da Android, size özel mobil uygulamanız.

Özellikler

Tüm Teknolojiler ve Platformlarda Geliştirme Uzmanıyız

Platform bağımsız size ait mobil uygulamanın hazırlanması, test süreci ve uygulamanızın yayınlanması, sürekli takip edilmesi, güncellenmesi ve analitik verilerin paylaşılması.

Platform Bağımsız Mimari

Geliştirilen uygulama hem IOS hem Android cihazlar ile kusursuz birlikteliği simgelemektedir.

Size Özel Parmak İzi

Geliştirilen uygulama sadece sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanmakta, gereksiz detaylardan arınmış, yüksek performanslı deneyim sunmaktadır.

Ücretsiz bir hesap oluştur

İzleme Pikselimizi Yükleyin

Web Sitenizi İzlemeye Başlayın

Tek Seferde Doğru Sonuç

Doğuştan Gelen Tecrübe

Sizinle bir araya geliyor ve sizi dinliyoruz. Satış danışmanları yerine, gerçek yazılımcılar ile fikrinizi hayata geçiriyoruz. Mobil uygulamanızı fikrinizden gerçeğe, kusursuz olarak yansıtıyoruz.

1
Fikir

Hayalinizi ve ihtiyaçlarınızı dinliyor, tecrübemiz ile harmanlıyoruz.

2
Analiz

Sektörünüzün gereklerini ve rakip pozisyonlarını ölçümlüyoruz.

3
Uygulama

Uygulamanızı inşaa ederken her aşamada yer almanızı sağlıyoruz.

4
Raporlama

Uygulama yayını sonrasındaki tüm analitik verileri düzenli olarak masanıza getiriyoruz.

İşinizi Büyütün

Tüm Teknolojiler ve Platformlarda Geliştirme Uzmanıyız

Binlerce projeyi başarıyla temsil ettikten sonra, mobil uygula fikrinizi emanet edebileceğiniz en yetkin firma olduğumuzu biliyoruz. Sunulan araçları en ileri seviyede kullanarak hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Rapor Metrikleri

Uygulamanız ile ilgili tüm raporları yalın şekilde sunuyoruz.

Gelişmiş Panel

Uygulama güncellemeleriniz ve bildirim gönderimleriniz hiç olmadığı kadar kolay.

Ankara Mobil Yazılım Firmalarının Çalışmaları

Dijital dünyaya geçiş ile ihtiyaç duyulan dijital eksiklikler alanında uzman kişiler tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanarak ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu mobil ürünlerin yazılımlar olmadan hiçbir işe yaramadığı da bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda hizmet veren kurum ve kuruluşlar son teknolojilerle cihazları üstün niteliklerle buluşturmakta ve kişilerin kullanımlarına sunmaktadır.

Mobil Uygulama Nedir?

Günümüzün teknolojik aletlerinden olan akıllı telefon, tablet ve akıllı saatlerin çalışmaları için hazırlanmış yazılımlara mobil uygulama denir. Özel olarak profesyonel kişiler tarafından tasarlanmış bu yazılımlar pek çok cihazın kusursuz hizmet vermesini sağlamaktadır. Kullanılan cihazın mobil işletim sistemine göre edinilen bu yazılımlar karmaşık birçok işlemin bir araya getirilmesi ile elde edilmektedir.

Mobil uygulamaları hazırlayabilmek için birtakım yazılım programlarından faydalanılmaktadır. Mobil uygulama için hangi yazılım dili en etkili çözümleri bizlere sunar bu konu hakkında detay bilmek işleri kolaylaştırmaktadır. Yazılım dillerini kullanarak cihazların işlevselliğini arttıran mühendisler mobil uygulama için farklı diller kullanmaktadırlar.

Mobil Uygulamalarda Hangi Kodlama Dilleri Kullanılır?

Yazılım alanında hizmet veren pek çok mühendis ve bu alanın uzmanları yazılım dilleri ile uygulamaları geliştirmekte ve bu uygulamalar sayesinde teknolojik cihazlar istediğimiz şekilde çalışmaktadır. Peki mobil uygulama için hangi dil seçilmeli ve hangi dilleri bilmek gerekir?

Bugün mobil uygulama yazılımı yapabilmek için en çok başvurulan dil olarak Java’yı görmekteyiz. İlk basamaktan başlayarak bu dili öğrenmek küçük küçük yazılımlar yapmaya başlamanızı sağlayacaktır. İyi bir uygulama geliştirmek ve iyi sonuçlar doğuran bir yazılım yapmak için Kotlin de önerilen yazılım dilleri arasında bulunur. Yazılım dillerini öğrendikten ve yazılımızı gerçekleştirdikten sonra mobil uygulama nasıl geliştirilir? Konusunda fikirler edinerek ve bu konuya yoğunlaşarak hazırlamış olduğunuz mobil uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

Aklınızda olan mobil uygulama fikrini hayata geçirmek istemeniz halinde mobil uygulama nasıl yapılır? Diye araştırmalar yapmanız sizi bir yazılımcı ile iletişime geçmeye zorlayabilir. Yazılım geliştirici kişiler bu işin ustası oldukları için aklınızdaki fikirleri dijital ortamlara kolaylıkla aktarabilecek ve sorunsuz bir mobil uygulamanın sahibi olmanız da sizlere yol göstereceklerdir. Kod yazarak mobil uygulama nasıl yapılır? Diye merak edenler için bu işin epey zorlu bir süreç olduğunu hatırlatmak gerekebilir.

Aklınızdaki uygulamanın amacını belirlemek mobil uygulama yazılımı yapmanın ilk basamağını oluşturmaktadır. Amaçlarınız doğrultusunda yapacağınız mobil uygulamanızı daha sonra istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Sahip olduğunuz mobil uygulama nasıl geliştirilir? Pek çok teknik konuyu içerisinde barındıran uygulama geliştirme işlemi, Android ve İOS uygulamalarında birbirinden farklılık göstereceği için bu uygulamaların tüm özelliklere hâkim profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

Mobil uygulamalar kısaca üç adımda yapılır. Uygulama oluşturmak, test etmek ve uygulamayı yayınlamak bu adımlardır. Bu adımlar içerisinde pek çok detayı barındırmaktadır.

Mobil Uygulamanın Faydaları Nelerdir?

Mobil uygulama ne kadar kazandırır? Son zamanların en popüler soruları arasında yer almaktadır. Bu aşamada uygulamanın ne amaçla yapıldığı ve hedef kitlesi büyük önem taşımaktadır. Pek çok faydayı içerisinde barındıran bu yazılımlar her zaman ulaşılabilir olmanızı sağlayacaktır. Doğru yapılmış ve hedef kitlesine ulaşmış uygulamalar online ortamlarda iş yapan kişilere doğrudan pazar oluşturacak ve müşteri potansiyelinin artış göstermesini sağlayacaktır. Rekabet ortamında çok daha görünür olmanızı sağlayacak olan bu uygulamalar sahiplerini bir adım öne çıkartacaktır.

İş sahiplerinin büyük önem verdiği mobil yazılımlar ve uygulamalar, markaların büyümesinde büyük önem taşımaktadır. Markanın bilinirliliğini arttıran bu uygulamalar ile herkes tarafından bilinen bir değer haline gelmek mümkün kılınmaktadır.

Mobil Uygulamanın Zararları Var mıdır?

Doğru bir şekilde yapılmış ve sorunsuz çalışan bir mobil uygulamanın zararları bulunmamaktadır. Ancak bazı uygulamalar bilinçli bir şekilde kişilere ve cihazlara zarar vermek amacıyla da kötü niyetli kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Mobil uygulamalar cihazlara indirilirken çok dikkat etmeli, zararlı yazılımları iyi bir şekilde ayırmalısınız. Eğitimden sağlık alanına, devletle olan işlemlerden oyun sitelerine kadar hemen hemen her şeyin bir mobil uygulaması olduğu bilinen bir gerçektir. Teknoloji ile arası iyi olmayanlar için mobil uygulama nasıl indirilir? Bu konuya da bir açıklık getirecek olursak; tabletlerde ve akıllı telefonlarda bulunan uygulama indirme programları vasıtasıyla yazılımların cihazlara indirilmesi sağlanabilmektedir. Bu yazılımlar ücretli veya ücretsiz olarak karşımıza çıkabilirler. İhtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz yazılımları ve programları cihazınızın da desteklemesiyle kolaylıkla indirebilir ve faydalanmaya başlayabilirsiniz.